Starburst Slot Recenzja

Szczegóły slotu Starburst i limity zakładów

Gra slotowa Starburst posiada 5 bębnów, 3 rzędy i 10 linii wypłat. Z 10 stałymi liniami wypłat w grze, możesz obracać od zaledwie 10p za obrót do nawet 100£ za obrót. Starburst wyposażony jest w technologię win both ways. Oznacza to, że możesz utworzyć wygrywające kombinacje, trafiając 3, 4 lub 5 pasujących symboli na sąsiednich bębnach, zaczynając od bębna 1 lub 5.

Podczas gry w Starburst możesz również wybrać opcję Autoplay. Do wyboru masz 10, 25, 50, 100, 250, 500, 750 lub 1,000 obrotów. Jeśli klikniesz na link Ustawienia zaawansowane, możesz zdecydować się na zatrzymanie autoplay przy każdej wygranej, jeśli pojedyncza wygrana przekroczy określoną kwotę, jeśli Twoje saldo wzrośnie lub spadnie o wybraną kwotę. Dzięki temu możesz grać bardziej odpowiedzialnie.

Jeśli chodzi o zmienność, Starburst znajduje się w przedziale od niskiej do średniej zmienności. Oznacza to, że powinieneś często otrzymywać wygrane, ale te mniejsze. W rzeczywistości, 22.65% obrotów zakończy się wygrywającą kombinacją (jest to znane jako Hit Frequency).
Starburst Slot Recenzja

k w nowszych automatach. Kiedy uzyskasz wygrywającą kombinację, zobaczysz efekty świetlne w stylu arcade z migającym tekstem i elektryzującymi dźwiękami. To wszystko wyróżnia się na ciemnym tle. Ścieżka dźwiękowa jest elektryczna, ale całkiem uspokajająca i relaksująca. Wzmaga się, gdy tworzysz zwycięską kombinację.

Symbole obejmują 5 różnych podświetlanych kamieni szlachetnych, a także 7 kul i kulę BAR. Oto, co każdy z symboli oferuje w kwestii wypłat.

 

Mobilny slot Starburst

Pomimo tego, że Starburst został wydany w 2012 roku, wciąż trzyma poziom, jeśli chodzi o design. Można w niego grać również na urządzeniach stacjonarnych, mobilnych i tabletach, które korzystają z systemów operacyjnych iOS, Android lub Windows. Głównym powodem jego popularności jest wersja mobilna. Prosty układ 5×3 dobrze sprawdza się na smartfonach.

Funkcje bonusowe Starburst

Gra slotowa Starburst posiada tylko 1 funkcję bonusową. Podczas gdy nie ma tradycyjnej funkcji darmowych obrotów, dziki Starburst będą się rozszerzać, aby dać Ci dzikie bębny i kolejne re-spiny, które mogą prowadzić do 3 dzikich bębnów.